Nabídka
Agile tréninků

Poznejte realitu agilní tvorby produktů z pohledu všech zúčastněných rolí. Naším cílem je poskytnout klientům názornou simulaci agilních technik tak, aby je jejich týmy byly schopné aplikovat hned další den po školení.

Pracujeme s

JIRA AGILE

Atlassian JIRA AGILE je jedním z nejčastěji používaných nástrojů pro řízení agilních týmů. I když jsou to v principu jednoduché nástroje, jejich zavedení do praxe nového agilního týmu trvá několik dní. A tým stále nemusí být dostatečně připravený na správný vývoj pomocí metod Scrum nebo Kanban.

Základy

Agile a Scrum

Zrychlete a zkvalitněte vývoj produktů, zviditelněte se, zaangažujte týmy a zákazníky.

Zručný

Scrum Master

Perfektní Scrum Master ovládá mnohem víc než jen techniky facilitace schůzek.

Perfektní

Product Owner

Produktový vlastník je dnes jednou z nejžádanějších rolí. Tato klíčová role nezabezpečuje jen úspěch agilního týmu, ale především úspěch produktu a firmy.

Manažer

v agilní firmě

Role manažera získává při spolupráci s agilními týmy nové rozměry. Samoorganizace týmu, transparentnost a průběžné řešení omezení umožňuje manažerovi zaměřit se na jiné aspekty vedení lidí.

Základy, principy a praktiky

DevOps

Moderní vývoj produktů potřebuje nejen Agile a Scrum, ale i podporu ve formě infrastruktury pro rychlé, časté a pravidelné dodávky. Náš DevOps trénink vás provede základy, principy a fundamentálními praktikami, které by neměly chybět v žádném IT týmu.

Základy, principy a praktiky

Kanban v praxi

Jak zvládnout přetlak úloh v marketingu a obchodě, při vývoji vysoce dynamických produktů nebo při incident a problem managementu? Kanban zpřehlední požadavky, jejich priority, stav realizace a zviditelní omezení.

+ mnohem

víc

Nevybrali jste si z našich tréninků nebo si nejste jisti, co vlastně potřebujete? Napište nám a pobavíme se o vašich potřebách a očekáváních, abychom vám připravili trénink na míru.

Co o trénincích řekli naši klienti

Zohledňujeme situaci, v níž se vaše organizace právě nachází, a cíle, jichž chce dosáhnout. Posouváme hranice komfortní zóny. Právě proto jsou naše tréninky, příklady a materiály vždy připravené na míru a doplněné příběhy z praxe stovek týmů, kterým jsme pomohli.

Michal Truban
Michal Truban CEO, WebSupport s.r.o.

Ako celok sa mi to “mrte” páčilo.

Matthew Crowe
Matthew Crowe AHHHA.com

ScrumDesk was incredibly helpful in product coaching session. Theirs expertise at proper product planning, user stories, and helped me as a Founder really wrap my head around my own product and the product development process to take things to a completely new level – and not to mention they just „gets it“ and is easy/fun to work with. Would definitely recommend them to others!

Riaditeľ
Riaditeľ Nezisková Organizácia

Ešte raz by som sa chcel poďakovať za dnešný workshop. Boli ste naozaj veľmi dobrí, už som zažil veľa školení a workshopov, ale vy ste fakt dobrí, hovori z vás dlhoročná skúsenosť.

Ivan Tarapčík
Ivan Tarapčík Asseco Central Europe

So ScrumDeskom sme absolvovali kurzy Základy Agile, Scrum Mastership aj Product ownership. Spolu s následným mentoringom sa nám úspešne podarilo scrum zaviesť v novovytvorenom projektovom tíme aj v existujúcom tíme.

Provázíme úspěšné na cestě k plné agilitě

Tatra banka
Telekom
Scheidt and Bachmann
Orange
Ringier
Sygic
Novinky

Naše Agiloviny

Nenechte si ujít výběr toho nejlepšího z Agile, s čím se setkali naši mentoři. Nejen ze světa produktů, vývoje, tipů a triků, ale občas i humoru. Posíláme pravidelně jednou za čas  #QualityOverQuantity

Poslat na

spracovaním osobných údajov

Ďakujeme